Czy zdawałeś sobie sprawę z faktu, iż jednym z ważniejszych aspektów decydujących o powodzeniu firmy może okazać się lokalizacja biura? Łódź jest natomiast miastem, które – jako jedno z nielicznych – daje praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju. Jakie więc powody przemawiają na korzyść wspomnianego umiejscowienia biura? Łódź poznasz w poniższym artykule, z którego dowiesz się również o innych zaletach posiadania biura w Łodzi.

Wysoki poziom za mniejsze pieniądze

Łódź to miasto znajdujące się w samym centrum Polski. Od Warszawy dzieli ja zaledwie 125 km. Dlaczego to takie ważne? Posiadanie firmy mającej oddział bądź też siedzibę w stolicy Polski, uznawane było dawniej za swego rodzaju gwarant sukcesu biznesowego. Niemniej jednak należy również zwrócić uwagę na fakt, iż czynsz, jaki będziemy musieli zapłacić wynajmując biuro w stolicy, będzie zdecydowanie wyższy, niż ten który zapłacimy wynajmując biura w Łodzi. Warto dodać, iż same biura będą odznaczały się tym samym poziomem wykończenia, co biura ze stolicy. A wszystko to za zdecydowanie mniejsze pieniądze!

Blisko do… dokąd tylko chcesz!

Jak wspominaliśmy, Łódź jest miastem, które – jako jedno z nielicznych w Polsce – może pochwalić się świetna, centralna lokalizacja. Niemniej jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z faktu, iż w Łodzi znajduje się również port lotniczy. Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta znajduje się niedaleko skrzyżowania autostrad A1 i A2, natomiast od centrum Łodzi dzieli go odległość 6 km. Sam port lotniczy oferuje regularne loty do miast takich Dortmund, Dublin, Edynburg, Liverpool, Londyn, Mediolan, Nottingham czy też Sztokholm. W związku z powyższym posiadanie biura w Łodzi świetnie sprawdzi się w przypadku firm działających na skale światową.

Warto dodać, iż w ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo nowoczesne i w pełni wyposażone biura w Łodzi, które zlokalizowane są w samym centrum tego niezwykłego miasta.