Zalety naszego biura w Łodzi

Proponujemy Państwu wynajem biur: powierzchnie biurowe, czyli biura do wynajęcia, które umożliwiają znaczne zwiększenie prestiżu firmy oraz poprawę wizerunku w oczach potencjalnych kontrahentów. W naszej ofercie można odnaleźć również umeblowane lokale do wynajęcia, dzięki czemu przyszły najemca nie musi obawiać się o ewentualny brak pomysłu na zagospodarowanie przestrzeni. Posiadamy nabywana przez lata wiedzę merytoryczna oraz niezbędne w tej branży doświadczenie i z przyjemnością doradzamy wybór możliwie najlepszych rozwiązań.Zależy nam przede wszystkim na tym, aby nasze lokale użytkowe doskonale sprawdzały się w roli wyjątkowej siedziby firmy. Mamy świadomość, ze powierzchnie biurowe powinny spełniać kilka fundamentalnych funkcji, w związku z czym w biurach do wynajęcia kompleksowo wyposażyliśmy salki konferencyjneserwerownie czy aneksy kuchenne. Każdemu przedsiębiorcy zależy na firmie będącej prawdziwym powodem do dumy, dlatego oferujemy wyłącznie takie lokale do wynajęcia, które pozwolą na zwiększenie autorytetu danego interesu. Tym bardziej, że lokale użytkowe potrafią mieć ogromne znaczenie w kontekście odniesienia upragnionego sukcesu.

Galeria

Obejrzyj zdjęcia naszego Centrum Biznesu z zewnątrz i zewnątrz

Biura do wynajęcia w Łodzi

Łódź, jako jedno z największych miast w Polsce, oferuje ogromne perspektywy, dzięki czemu tutejsze powierzchnie biurowe, czyli lokale do wynajęcia cieszą się rosnącym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, ze odpowiednie lokale użytkowe mogą mieć ogromny wpływ na powodzenie danego biznesu. Od lat dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas biura do wynajęcia satysfakcjonowały każdego Klienta, znacznie zwiększając szanse na sukces.

Lokale użytkowe do wynajęcia Łódź

Powierzchnie biurowe w Łodzi to niezrównana perspektywa prowadzenia firmy w atrakcyjnej lokalizacji, przy zdecydowanie mniejszej konkurencji niż choćby w przypadku Warszawy. Naszym najistotniejszym priorytetem jest kompleksowa troska o zapewnienie Klientom dokładnie tego, czego aktualnie potrzebują. Bardzo duże znaczenie maja dla nas zarówno miejsca, w jakich znajdują się nasze lokale do wynajęcia, jak i ich stan. Od samego początku działalności wychodzimy z założenia, iż lokale użytkowe powinny być prawdziwa wizytówka firmy i jej powodem do dumy. Własnie dlatego jesteśmy w stanie zaoferować niezwykle różnorodne i zadbane biura do wynajęcia charakteryzujące się odpowiednimi walorami estetycznymi.
Location
The advantage of Lodz is its central location in Europe and Poland and short distance (125km) to Warsaw.
Office spaces
We offer various office spaces, including the open-space office facilities from 50 sqm up to max. 550 sqm on each floor, which can be easily adapted, according to the tenants needs.
Technical standard
We offer not only unfurnished, but also the furnished office spaces (ready to occupy). All with the full and very modern infrastructure like computer controlled air condition system, optic fibre cable access to the internet, certified data network category 5+, dedicated IT power supply. The height of the office premises is 3.10 m net.

Poradnik

W naszym poradniku znajdziecie Państwo ciekawe materiały odnośnie wynajmu biur, lokali do wynajęcia i powierzchni biurowych. Zapraszamy do lektury.
Przeczytaj wszystkie artykuły