Jak się okazuje znaczący wpływ na wynik rozmów biznesowych mają nie tylko warunki zawieranej umowy, ale również samo miejsce, w którym dochodzi do wspomnianych spotkań. Niekiedy bowiem role biura warto „powierzyć” zupełnie innym miejscom, które pozornie nie mają c biznesem nic wspólnego. Jakim konkretnie?

Poszukujesz nowoczesnego biura? Łódź jest miastem, w którym działa Twoja firma bądź też które bierzesz pod uwagę planując poszerzenie działalności o nowe oddziały? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z lista miejsc, które – z uwagi na swój charakter – przysłużą się rozwojowi działalności.

Off’owe rozmowy biznesowe

Nie każdy z klientów dobrze czuje się w przestrzeni biura. Łódź to miasto, które – dzięki ilości posiadanych atrakcji – umożliwi Ci zaproszenie potencjalnych partnerów biznesowych do miejsc o wiele bardziej klimatycznych. Dlaczego warto to zrobić? Przede wszystkim atmosfera panującą w kawiarni czy też restauracji przysłuży się odprężeniu, podobnie zresztą jak serwowana tam kawa czy też innego rodzaju napoje. Gdzie zatem zorganizować wspomniane spotkanie biznesowe? W roli biura świetnie sprawdzi się Off Piotrkowska. To właśnie tam znajdziemy spora ilość restauracji czy też kawiarenek oferujących niepowtarzalny klimat i wspaniale napoje oraz jedzenie. Warto dodać, iż to miejsce o charakterze nieco alternatywnym. Jeśli więc spotkanie będzie zdecydowanie bardziej oficjalne, wówczas radzimy udać się do eleganckich restauracji znajdujących się na ulicy Piotrkowskiej. Których konkretnie? Na przykład do Klubu Spadkobierców czy też Filharmonii Smaku.

Podpisujemy umowę

Jeśli rozmowy biznesowe zostaną przeprowadzone w sposób profesjonalny, a klientowi będą odpowiadały warunki współpracy, wówczas nie pozostaje nam nic więcej, jak tylko podpisać umowę. Czy – biorąc pod uwagę powyższe sugestie – udać się w tym celu do wybranego uprzednio miejsca? Zdecydowanie nie. Samo podpisanie umowy powinno bowiem odbyć się w siedzibie firmy. W tym przypadku przestrzeń biura będzie najlepszym z możliwych wyborów.